9z

Lineupy 9z na Dust 2

195 lineupów rzuconych przez 9z na Dust 2 w 44 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy 9z na Dust 2

ostatnie 3 miesiące · Dust 2 — 115 lineupów

Flash na A Long z T Spawn

Flash T
rzucony 18 razy w ostatnich 3 miesiącach · 76 razy łącznie · 8 z 8 meczów 9z na Dust 2

9z na Dust 2: setupy CT i wejścia T

9z na Dust 2 po CT: 2 A · 1 A main · 2 B w 7,8% z 64 rund. Po stronie T wchodzą na A w 36% rund (średnia mapy 39%). Z 158 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1A siteA main2B site
    5 z 64 rund
    7,8%
  • 1A site2A siteA main2B site
    5 z 64 rund
    7,8%
  • 2A siteA main2B site1CT spawn
    4 z 64 rund
    6,3%
  • 2A site2A siteA main1B site
    4 z 64 rund
    6,3%

Typowe miejsca

  • A siteHUASOPEEKA main
    52 z 62 rund
    84%
  • B sitemax
    50 z 60 rund
    83%
  • B siteluchov
    30 z 59 rund
    51%
  • A sitemeyern
    26 z 62 rund
    42%
  • A sitedgtA main
    20 z 62 rund
    32%

Miejsce AWP

  • A sitemeyern
    23 z 64 rund
    36%

Stack na bombsite

  • 38 z 64 rund · śr. mapy 44%
    59%

Pierwsza rotacja

  • 0:53
    24 z 64 rund · śr. mapy 41%
    38%

Retake czy save

  • Retake 62%Save 38%
    23 z 37 rund · śr. mapy 72%
    62%

Granaty na rundę

  • 2,82,82,32,1
    62 z 64 rund
    97%

Typowe miejsca

  • A siteHUASOPEEKA main
    59 z 83 rund
    71%
  • B sitedgtB main
    54 z 89 rund
    61%
  • B siteluchovB main
    46 z 81 rund
    57%
  • A sitemaxA main
    45 z 94 rund
    48%
  • meyernMid
    40 z 92 rund
    43%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:47Entry 0:37Plant 0:26
    34 z 94 rund · śr. mapy 39%
    36%
  • B sitePierwszy smoke 1:49Entry 0:34Plant 0:25
    34 z 94 rund · śr. mapy 30%
    36%

Długość defaultu

  • 1:33
    85 z 94 rund · śr. mapy 85%
    90%

Lurk

  • 24 z 94 rund · śr. mapy 22%
    26%

Fejki

  • 3 z 94 rund · śr. mapy 7,7%
    3,2%

Runda pistoletowa

  • A siteMała próbka
    4 z 8 rund · śr. mapy 44%
    50%

Po plancie

  • A site
    25 z 50 rund
    50%
  • B site
    22 z 50 rund
    44%
  • A siteA main
    15 z 50 rund
    30%
  • B siteB main
    11 z 50 rund
    22%

Granaty na rundę

  • 3,34,60,42,3
    91 z 94 rund
    97%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    48 z 158 rund
    30%
  • Connector
    33 z 158 rund
    21%
  • B siteB main
    25 z 158 rund
    16%
  • B site
    22 z 158 rund
    14%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main57% wygranych
    46 z 158 rund
    29%
  • B site45% wygranych
    31 z 158 rund
    20%
  • Mid45% wygranych
    22 z 158 rund
    14%
  • Connector43% wygranych
    21 z 158 rund
    13%

Winrate według bombsite'u

  • A site42% wygranych
    64 z 158 rund
    41%
  • B site40% wygranych
    52 z 158 rund
    33%

Taktyki 9z na Dust 2

15 taktyk, które 9z zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo