Astralis

Lineupy Astralis na Cache

99 lineupów rzuconych przez Astralis na Cache w 18 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy Astralis na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 91 lineupów

Astralis na Cache: setupy CT i wejścia T

Astralis na Cache po CT: 2 A · 1 Mid · 1 Connector · 1 B w 11% z 158 rund. Po stronie T wchodzą na A w 40% rund (średnia mapy 40%). Z 306 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1Mid1Connector1B site
    17 z 158 rund
    11%
  • 1A site1Mid2Connector1B site
    9 z 158 rund
    5,7%
  • 2A site1Mid2B site
    8 z 158 rund
    5,1%
  • 1A site1Mid3Connector
    6 z 158 rund
    3,8%

Typowe miejsca

  • A sitejabbi
    95 z 127 rund
    75%
  • A sitephzy
    83 z 153 rund
    54%
  • ryuConnector
    66 z 149 rund
    44%
  • StaehrMid
    53 z 147 rund
    36%
  • B siteHooXi
    43 z 93 rund
    46%
  • B sitesiuhy
    22 z 56 rund
    39%
  • A sitecmtry
    16 z 26 rund
    62%

Miejsce AWP

  • A sitephzy
    68 z 158 rund
    43%

Stack na bombsite

  • 50 z 158 rund · śr. mapy 22%
    32%

Pierwsza rotacja

  • 1:05
    87 z 158 rund · śr. mapy 52%
    55%

Retake czy save

  • Retake 69%Save 31%
    56 z 81 rund · śr. mapy 72%
    69%

Granaty na rundę

  • 3,32,12,22,3
    153 z 158 rund
    97%

Typowe miejsca

  • B siteryuB main
    81 z 136 rund
    60%
  • StaehrMid
    70 z 134 rund
    52%
  • phzyMid
    68 z 142 rund
    48%
  • A sitejabbiA main
    54 z 130 rund
    42%
  • A siteHooXiA main
    32 z 90 rund
    36%
  • A sitesiuhyA main
    15 z 42 rund
    36%
  • A sitecmtryA mainMała próbka
    9 z 13 rund
    69%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:11Plant 1:01
    59 z 148 rund · śr. mapy 40%
    40%
  • B sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:04Plant 0:56
    52 z 148 rund · śr. mapy 30%
    35%

Długość defaultu

  • 1:32
    98 z 148 rund · śr. mapy 75%
    66%

Lurk

  • 29 z 148 rund · śr. mapy 15%
    20%

Fejki

  • 16 z 148 rund · śr. mapy 7,4%
    11%

Runda pistoletowa

  • B siteMała próbka
    7 z 15 rund · śr. mapy 33%
    47%

Po plancie

  • B site
    45 z 91 rund
    49%
  • A site
    44 z 91 rund
    48%
  • B siteB main
    30 z 91 rund
    33%
  • Mid
    26 z 91 rund
    29%

Granaty na rundę

  • 3,84,31,03,0
    138 z 148 rund
    93%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Connector
    105 z 306 rund
    34%
  • Mid
    101 z 306 rund
    33%
  • B siteB main
    32 z 306 rund
    10%
  • A site
    27 z 306 rund
    8,8%

Pojedynki otwierające

  • Mid58% wygranych
    85 z 306 rund
    28%
  • A site59% wygranych
    63 z 306 rund
    21%
  • B siteB main47% wygranych
    53 z 306 rund
    17%
  • Connector54% wygranych
    46 z 306 rund
    15%

Winrate według bombsite'u

  • A site61% wygranych
    115 z 306 rund
    38%
  • B site55% wygranych
    107 z 306 rund
    35%

Taktyki Astralis na Cache

18 taktyk, które Astralis zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo