BBL

Lineupy BBL na Cache

57 lineupów rzuconych przez BBL na Cache w 6 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy BBL na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 57 lineupów

BBL na Cache: setupy CT i wejścia T

BBL na Cache po CT: 2 A · 1 Mid · 1 Connector · 1 B w 7,2% z 69 rund. Po stronie T wchodzą na B w 38% rund (średnia mapy 30%). Z 147 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1Mid1Connector1B site
    5 z 69 rund
    7,2%
  • 1A site2Mid1Connector1B site
    5 z 69 rund
    7,2%
  • 1A site2Mid1B siteB main1B site
    2 z 69 rund
    2,9%
  • 3A site1Connector1B site
    2 z 69 rund
    2,9%

Typowe miejsca

  • A siteleakz
    48 z 64 rund
    75%
  • A sitesalazar
    34 z 63 rund
    54%
  • NickyBMid
    28 z 62 rund
    45%
  • IceBergConnector
    19 z 63 rund
    30%
  • B siteBoye
    14 z 40 rund
    35%
  • MistRConnector
    11 z 23 rund
    48%

Miejsce AWP

  • A sitesalazar
    20 z 69 rund
    29%

Stack na bombsite

  • 12 z 69 rund · śr. mapy 22%
    17%

Pierwsza rotacja

  • 1:14
    34 z 69 rund · śr. mapy 52%
    49%

Retake czy save

  • Retake 60%Save 40%
    26 z 43 rund · śr. mapy 72%
    60%

Granaty na rundę

  • 2,91,81,91,8
    62 z 69 rund
    90%

Typowe miejsca

  • NickyBMid
    38 z 71 rund
    54%
  • B siteBoyeB main
    32 z 50 rund
    64%
  • B sitesalazarB main
    28 z 77 rund
    36%
  • A siteleakzA main
    27 z 75 rund
    36%
  • A siteIceBergA main
    25 z 73 rund
    34%
  • B siteMistRB main
    12 z 26 rund
    46%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:12Plant 0:56
    29 z 78 rund · śr. mapy 40%
    37%
  • B sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:01Plant 0:52
    30 z 78 rund · śr. mapy 30%
    38%

Długość defaultu

  • 1:28
    55 z 78 rund · śr. mapy 76%
    71%

Lurk

  • 8 z 78 rund · śr. mapy 15%
    10%

Fejki

  • 2 z 78 rund · śr. mapy 7,4%
    2,6%

Po plancie

  • A site
    21 z 45 rund
    47%
  • B site
    21 z 45 rund
    47%
  • Connector
    17 z 45 rund
    38%
  • B siteB main
    15 z 45 rund
    33%

Granaty na rundę

  • 3,63,21,13,0
    71 z 78 rund
    91%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Connector
    63 z 147 rund
    43%
  • Mid
    37 z 147 rund
    25%
  • B siteB main
    19 z 147 rund
    13%
  • A siteA main
    11 z 147 rund
    7,5%

Pojedynki otwierające

  • Mid45% wygranych
    49 z 147 rund
    33%
  • A site55% wygranych
    29 z 147 rund
    20%
  • Connector48% wygranych
    23 z 147 rund
    16%
  • B siteB main60% wygranych
    20 z 147 rund
    14%

Winrate według bombsite'u

  • A site47% wygranych
    60 z 147 rund
    41%
  • B site45% wygranych
    53 z 147 rund
    36%

Taktyki BBL na Cache

11 taktyk, które BBL zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo