BC.Game

Lineupy BC.Game na Dust 2

127 lineupów rzuconych przez BC.Game na Dust 2 w 10 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy BC.Game na Dust 2

ostatnie 3 miesiące · Dust 2 — 60 lineupów

Molotov na Blue z Long Corner

Molotov CT
rzucony 6 razy w ostatnich 3 miesiącach · 10 razy łącznie · 3 z 3 meczów BC.Game na Dust 2

BC.Game na Dust 2: setupy CT i wejścia T

BC.Game na Dust 2 po CT: 2 A · 1 A main · 2 B w 14% z 28 rund. Po stronie T wchodzą na A w 47% rund (średnia mapy 39%). Z 58 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1A siteA main2B site
    4 z 28 rund
    14%
  • 3A siteA main1B siteB main1B site
    2 z 28 rund
    7,1%
  • 1A site2A siteA main2B site
    2 z 28 rund
    7,1%

Typowe miejsca

  • A sitemzinhoA main
    19 z 27 rund
    70%
  • B siteSenzu
    15 z 25 rund
    60%
  • B siteasapMała próbka
    12 z 14 rund
    86%
  • B siteMagisk
    11 z 26 rund
    42%
  • A sites1mpleA main
    9 z 26 rund
    35%
  • A siteelectroNicMała próbka
    4 z 12 rund
    33%

Miejsce AWP

  • A sites1mpleA main
    5 z 28 rund
    18%

Stack na bombsite

  • 15 z 28 rund · śr. mapy 44%
    54%

Pierwsza rotacja

  • 0:59
    10 z 28 rund · śr. mapy 41%
    36%

Retake czy save

  • Retake 50%Save 50%Mała próbka
    9 z 18 rund · śr. mapy 72%
    50%

Granaty na rundę

  • 3,12,52,72,3
    26 z 28 rund
    93%

Typowe miejsca

  • A sitemzinhoA main
    17 z 28 rund
    61%
  • B siteasapB main
    17 z 24 rund
    71%
  • B siteSenzuB main
    15 z 30 rund
    50%
  • s1mpleMid
    13 z 30 rund
    43%
  • A siteMagiskA main
    13 z 29 rund
    45%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:53Entry 0:48Plant 0:48
    14 z 30 rund · śr. mapy 39%
    47%
  • B sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:32Plant 0:28
    11 z 30 rund · śr. mapy 30%
    37%

Długość defaultu

  • 1:29
    24 z 30 rund · śr. mapy 85%
    80%

Lurk

  • 7 z 30 rund · śr. mapy 22%
    23%

Fejki

  • 7 z 30 rund · śr. mapy 7,7%
    23%

Po plancie

  • A site
    11 z 21 rund
    52%
  • B site
    10 z 21 rund
    48%
  • B siteB main
    7 z 21 rund
    33%
  • A siteA main
    4 z 21 rund
    19%

Granaty na rundę

  • 3,64,91,02,8
    29 z 30 rund
    97%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    15 z 58 rund
    26%
  • B site
    14 z 58 rund
    24%
  • Connector
    9 z 58 rund
    16%
  • B siteB main
    8 z 58 rund
    14%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main33% wygranych
    12 z 58 rund
    21%
  • B site67% wygranych
    12 z 58 rund
    21%
  • Connector44% wygranych
    9 z 58 rund
    16%
  • B siteB main57% wygranych
    7 z 58 rund
    12%

Winrate według bombsite'u

  • A site47% wygranych
    30 z 58 rund
    52%
  • B site68% wygranych
    19 z 58 rund
    33%

Taktyki BC.Game na Dust 2

11 taktyk, które BC.Game zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo