Lineupy Color na Mirage

55 lineupów rzuconych przez Color na Mirage w 2 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy Color na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 55 lineupów

Color na Mirage: setupy CT i wejścia T

Color na Mirage po CT: 1 A · 1 Mid · 1 Connector · 1 B · 1 CT spawn w 33% z 21 rund. Po stronie T wchodzą na A w 59% rund (średnia mapy 44%). Z 43 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1Mid1Connector1B site1CT spawn
    7 z 21 rund
    33%
  • 3A site1Connector1B site
    2 z 21 rund
    9,5%

Typowe miejsca

  • B siteoz1k
    18 z 21 rund
    86%
  • A sitecronuss
    10 z 20 rund
    50%
  • A siteQikert
    10 z 20 rund
    50%
  • lattykkMid
    9 z 21 rund
    43%
  • reyozConnector
    9 z 21 rund
    43%

Miejsce AWP

  • lattykkMid
    12 z 21 rund
    57%

Stack na bombsite

  • 6 z 21 rund · śr. mapy 26%
    29%

Pierwsza rotacja

  • 0:57
    8 z 21 rund · śr. mapy 50%
    38%

Retake czy save

  • Retake 75%Save 25%Mała próbka
    6 z 8 rund · śr. mapy 73%
    75%

Granaty na rundę

  • 3,12,32,62,7
    20 z 21 rund
    95%

Typowe miejsca

  • A sitereyozA main
    17 z 22 rund
    77%
  • B siteoz1kB main
    12 z 21 rund
    57%
  • cronussMid
    11 z 22 rund
    50%
  • B sitelattykkB main
    10 z 22 rund
    45%
  • B siteQikertB main
    10 z 21 rund
    48%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:30Plant 0:28
    13 z 22 rund · śr. mapy 44%
    59%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:55Plant 0:36
    6 z 22 rund · śr. mapy 29%
    27%

Długość defaultu

  • 1:30
    17 z 22 rund · śr. mapy 73%
    77%

Lurk

  • 4 z 22 rund · śr. mapy 17%
    18%

Fejki

  • 0 z 22 rund · śr. mapy 7,5%
    0%

Po plancie

  • A siteMała próbka
    11 z 14 rund
    79%
  • A siteA mainMała próbka
    6 z 14 rund
    43%
  • B siteMała próbka
    4 z 14 rund
    29%
  • B siteB mainMała próbka
    4 z 14 rund
    29%

Granaty na rundę

  • 4,02,20,42,6
    21 z 22 rund
    95%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    15 z 43 rund
    35%
  • Connector
    8 z 43 rund
    19%
  • A site
    6 z 43 rund
    14%
  • B siteB main
    6 z 43 rund
    14%

Pojedynki otwierające

  • A site44% wygranych
    9 z 43 rund
    21%
  • Mid75% wygranych
    8 z 43 rund
    19%
  • B siteB main57% wygranych
    7 z 43 rund
    16%
  • Connector33% wygranych
    6 z 43 rund
    14%

Winrate według bombsite'u

  • A site40% wygranych
    20 z 43 rund
    47%
  • B site80% wygranych
    10 z 43 rund
    23%