Fluxo

Lineupy Fluxo na Cache

47 lineupów rzuconych przez Fluxo na Cache w 3 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy Fluxo na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 47 lineupów

Fluxo na Cache: setupy CT i wejścia T

Fluxo na Cache po CT: 3 A · 1 Mid · 1 B w 8,3% z 36 rund. Po stronie T wchodzą na A w 52% rund (średnia mapy 40%). Z 61 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 3A site1Mid1B site
    3 z 36 rund
    8,3%
  • 2A site1Mid1Connector1B site
    2 z 36 rund
    5,6%
  • 3A site1Connector1B site
    2 z 36 rund
    5,6%
  • 3A site1B siteB main1B site
    2 z 36 rund
    5,6%

Typowe miejsca

  • A sitekye
    25 z 36 rund
    69%
  • A sitezevy
    24 z 34 rund
    71%
  • B siteLtz
    17 z 33 rund
    52%
  • dav1deuSConnector
    13 z 32 rund
    41%
  • exitMid
    13 z 34 rund
    38%

Miejsce AWP

  • A sitezevy
    10 z 36 rund
    28%

Stack na bombsite

  • 14 z 36 rund · śr. mapy 22%
    39%

Pierwsza rotacja

  • 1:11
    25 z 36 rund · śr. mapy 52%
    69%

Retake czy save

  • Retake 70%Save 30%
    14 z 20 rund · śr. mapy 72%
    70%

Granaty na rundę

  • 2,91,61,91,8
    35 z 36 rund
    97%

Typowe miejsca

  • A sitezevyA main
    17 z 24 rund
    71%
  • dav1deuSMid
    13 z 23 rund
    57%
  • A siteexitA main
    13 z 25 rund
    52%
  • A sitekyeA main
    12 z 25 rund
    48%
  • A siteLtzA main
    9 z 24 rund
    38%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:52Entry 1:16Plant 1:06
    13 z 25 rund · śr. mapy 40%
    52%
  • B sitePierwszy smoke 1:54Entry 0:44Plant 0:39
    5 z 25 rund · śr. mapy 30%
    20%

Długość defaultu

  • 1:34
    17 z 25 rund · śr. mapy 75%
    68%

Lurk

  • 3 z 25 rund · śr. mapy 15%
    12%

Fejki

  • 1 z 25 rund · śr. mapy 7,4%
    4,0%

Po plancie

  • A siteMała próbka
    10 z 16 rund
    63%
  • A siteA mainMała próbka
    6 z 16 rund
    38%
  • B siteMała próbka
    5 z 16 rund
    31%
  • ConnectorMała próbka
    5 z 16 rund
    31%

Granaty na rundę

  • 3,43,41,22,8
    25 z 25 rund
    100%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Connector
    22 z 61 rund
    36%
  • Mid
    17 z 61 rund
    28%
  • A site
    8 z 61 rund
    13%
  • A siteA main
    7 z 61 rund
    11%

Pojedynki otwierające

  • A site56% wygranych
    18 z 61 rund
    30%
  • Mid36% wygranych
    11 z 61 rund
    18%
  • Connector40% wygranych
    10 z 61 rund
    16%
  • B siteB main70% wygranych
    10 z 61 rund
    16%

Winrate według bombsite'u

  • A site46% wygranych
    28 z 61 rund
    46%
  • B site50% wygranych
    16 z 61 rund
    26%