G2

Lineupy G2 na Mirage

202 lineupy rzucone przez G2 na Mirage w 37 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy G2 na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 129 lineupów

G2 na Mirage: setupy CT i wejścia T

G2 na Mirage po CT: 2 A · 1 A main · 1 Connector · 1 B w 5,6% z 71 rund. Po stronie T wchodzą na A w 48% rund (średnia mapy 44%). Z 158 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1A siteA main1Connector1B site
    4 z 71 rund
    5,6%
  • 1A site1A siteA main2Connector1B site
    4 z 71 rund
    5,6%
  • 1A site2Connector1B site1CT spawn
    4 z 71 rund
    5,6%
  • 1A site1Mid2Connector1B site
    4 z 71 rund
    5,6%

Typowe miejsca

  • B sitehuNter-
    57 z 68 rund
    84%
  • A siteHeavyGod
    34 z 69 rund
    49%
  • MATYSConnector
    30 z 67 rund
    45%
  • A siteNertZ
    27 z 69 rund
    39%
  • A siter1nkle
    17 z 70 rund
    24%

Miejsce AWP

  • A siter1nkle
    31 z 71 rund
    44%

Stack na bombsite

  • 16 z 71 rund · śr. mapy 26%
    23%

Pierwsza rotacja

  • 1:02
    40 z 71 rund · śr. mapy 50%
    56%

Retake czy save

  • Retake 67%Save 33%
    29 z 43 rund · śr. mapy 73%
    67%

Granaty na rundę

  • 3,02,82,22,7
    69 z 71 rund
    97%

Typowe miejsca

  • A siteHeavyGodA main
    52 z 85 rund
    61%
  • huNter-Mid
    43 z 84 rund
    51%
  • B siter1nkleB main
    38 z 83 rund
    46%
  • B siteNertZB main
    34 z 83 rund
    41%
  • B siteMATYSB main
    33 z 83 rund
    40%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 1:00Plant 0:42
    42 z 87 rund · śr. mapy 44%
    48%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:42Plant 0:32
    26 z 87 rund · śr. mapy 29%
    30%

Długość defaultu

  • 1:29
    62 z 87 rund · śr. mapy 73%
    71%

Lurk

  • 9 z 87 rund · śr. mapy 17%
    10%

Fejki

  • 5 z 87 rund · śr. mapy 7,5%
    5,8%

Po plancie

  • A site
    32 z 50 rund
    64%
  • B site
    18 z 50 rund
    36%
  • CT spawn
    12 z 50 rund
    24%
  • A siteA main
    11 z 50 rund
    22%

Granaty na rundę

  • 3,93,91,22,7
    84 z 87 rund
    97%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    43 z 158 rund
    27%
  • Connector
    33 z 158 rund
    21%
  • A siteA main
    26 z 158 rund
    16%
  • A site
    19 z 158 rund
    12%

Pojedynki otwierające

  • Connector67% wygranych
    43 z 158 rund
    27%
  • A site45% wygranych
    33 z 158 rund
    21%
  • Mid52% wygranych
    27 z 158 rund
    17%
  • A siteA main27% wygranych
    22 z 158 rund
    14%

Winrate według bombsite'u

  • A site52% wygranych
    69 z 158 rund
    44%
  • B site55% wygranych
    58 z 158 rund
    37%

Taktyki G2 na Mirage

24 taktyki, które G2 zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo