HEROIC

Lineupy HEROIC na Cache

103 lineupy rzucone przez HEROIC na Cache w 14 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy HEROIC na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 93 lineupy

HEROIC na Cache: setupy CT i wejścia T

HEROIC na Cache po CT: 2 A · 1 Mid · 1 Connector · 1 B w 9,6% z 135 rund. Po stronie T wchodzą na A w 53% rund (średnia mapy 40%). Z 230 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1Mid1Connector1B site
    13 z 135 rund
    9,6%
  • 1A site2Mid2Connector
    7 z 135 rund
    5,2%
  • 1A site2Mid1Connector1B site
    7 z 135 rund
    5,2%
  • 2A site1Mid2B site
    5 z 135 rund
    3,7%

Typowe miejsca

  • A siteMartinezSa
    92 z 132 rund
    70%
  • A sitenilo
    79 z 129 rund
    61%
  • B sitesusp
    62 z 132 rund
    47%
  • BrollanMid
    55 z 127 rund
    43%
  • Chr1zNConnector
    46 z 125 rund
    37%

Miejsce AWP

  • A siteMartinezSa
    50 z 135 rund
    37%

Stack na bombsite

  • 33 z 135 rund · śr. mapy 22%
    24%

Pierwsza rotacja

  • 1:10
    68 z 135 rund · śr. mapy 52%
    50%

Retake czy save

  • Retake 63%Save 37%
    38 z 60 rund · śr. mapy 72%
    63%

Granaty na rundę

  • 3,11,81,81,9
    131 z 135 rund
    97%

Typowe miejsca

  • B siteBrollanB main
    53 z 88 rund
    60%
  • A siteniloA main
    43 z 90 rund
    48%
  • A siteChr1zNA main
    35 z 89 rund
    39%
  • suspMid
    34 z 87 rund
    39%
  • MartinezSaMid
    33 z 92 rund
    36%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:13Plant 0:59
    50 z 95 rund · śr. mapy 40%
    53%
  • B sitePierwszy smoke 1:53Entry 0:52Plant 0:42
    25 z 95 rund · śr. mapy 30%
    26%

Długość defaultu

  • 1:30
    61 z 95 rund · śr. mapy 76%
    64%

Lurk

  • 11 z 95 rund · śr. mapy 15%
    12%

Fejki

  • 7 z 95 rund · śr. mapy 7,4%
    7,4%

Runda pistoletowa

  • A siteMała próbka
    7 z 11 rund · śr. mapy 46%
    64%

Po plancie

  • A site
    36 z 56 rund
    64%
  • A siteA main
    25 z 56 rund
    45%
  • B site
    14 z 56 rund
    25%
  • B siteB main
    10 z 56 rund
    18%

Granaty na rundę

  • 3,53,10,72,5
    92 z 95 rund
    97%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Connector
    90 z 230 rund
    39%
  • Mid
    49 z 230 rund
    21%
  • B siteB main
    44 z 230 rund
    19%
  • A site
    26 z 230 rund
    11%

Pojedynki otwierające

  • Mid44% wygranych
    63 z 230 rund
    27%
  • B siteB main48% wygranych
    46 z 230 rund
    20%
  • Connector50% wygranych
    38 z 230 rund
    17%
  • A site53% wygranych
    38 z 230 rund
    17%

Winrate według bombsite'u

  • A site55% wygranych
    101 z 230 rund
    44%
  • B site45% wygranych
    62 z 230 rund
    27%

Taktyki HEROIC na Cache

17 taktyk, które HEROIC zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo