INFINITE

Lineupy INFINITE na Dust 2

110 lineupów rzuconych przez INFINITE na Dust 2 w 6 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy INFINITE na Dust 2

ostatnie 3 miesiące · Dust 2 — 87 lineupów

Flash na A Long z T Spawn

Flash TT
rzucony 11 razy w ostatnich 3 miesiącach · 12 razy łącznie · 4 z 4 meczów INFINITE na Dust 2

INFINITE na Dust 2: setupy CT i wejścia T

INFINITE na Dust 2 po CT: 2 A main · 1 Connector · 2 B w 9,4% z 53 rund. Po stronie T wchodzą na A w 33% rund (średnia mapy 39%). Z 98 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A siteA main1Connector2B site
    5 z 53 rund
    9,4%
  • 1A site2A siteA main2B site
    4 z 53 rund
    7,6%
  • 1A site1A siteA main2B site1CT spawn
    3 z 53 rund
    5,7%
  • 1A site1A siteA main1Connector2B site
    3 z 53 rund
    5,7%

Typowe miejsca

  • B sitekyuubii
    42 z 47 rund
    89%
  • B siteBlytz
    32 z 51 rund
    63%
  • A sitevoltA main
    22 z 50 rund
    44%
  • A siteScrunKA main
    17 z 31 rund
    55%
  • A sitesl3ndA main
    13 z 32 rund
    41%
  • kreazConnectorMała próbka
    8 z 19 rund
    42%
  • hadesConnectorMała próbka
    6 z 12 rund
    50%
  • A sitemwlkyA mainMała próbka
    3 z 8 rund
    38%

Miejsce AWP

  • A sitesl3ndA main
    14 z 53 rund
    26%

Stack na bombsite

  • 23 z 53 rund · śr. mapy 44%
    43%

Pierwsza rotacja

  • 0:46
    25 z 53 rund · śr. mapy 41%
    47%

Retake czy save

  • Retake 81%Save 19%
    26 z 32 rund · śr. mapy 72%
    81%

Granaty na rundę

  • 2,92,52,52,6
    48 z 53 rund
    91%

Typowe miejsca

  • A sitevoltA main
    31 z 42 rund
    74%
  • B sitekyuubiiB main
    29 z 43 rund
    67%
  • A siteBlytzA main
    16 z 40 rund
    40%
  • sl3ndMid
    12 z 22 rund
    55%
  • A siteScrunKA main
    12 z 23 rund
    52%
  • B sitekreazB main
    10 z 20 rund
    50%
  • mwlkyMidMała próbka
    6 z 11 rund
    55%
  • hadesMidMała próbka
    5 z 9 rund
    56%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:47Entry 0:33Plant 0:26
    15 z 45 rund · śr. mapy 39%
    33%
  • B sitePierwszy smoke 1:46Entry 0:50Plant 0:51
    14 z 45 rund · śr. mapy 30%
    31%

Długość defaultu

  • 1:44
    40 z 45 rund · śr. mapy 85%
    89%

Lurk

  • 4 z 45 rund · śr. mapy 22%
    8,9%

Fejki

  • 2 z 45 rund · śr. mapy 7,5%
    4,4%

Po plancie

  • B site
    10 z 20 rund
    50%
  • A site
    8 z 20 rund
    40%
  • A siteA main
    3 z 20 rund
    15%
  • B siteB main
    2 z 20 rund
    10%

Granaty na rundę

  • 3,14,90,42,1
    42 z 45 rund
    93%
ObieObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    35 z 98 rund
    36%
  • B siteB main
    17 z 98 rund
    17%
  • Connector
    15 z 98 rund
    15%
  • Mid
    13 z 98 rund
    13%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main41% wygranych
    29 z 98 rund
    30%
  • B site37% wygranych
    19 z 98 rund
    19%
  • Connector50% wygranych
    18 z 98 rund
    18%
  • B siteB main54% wygranych
    13 z 98 rund
    13%

Winrate według bombsite'u

  • A site36% wygranych
    36 z 98 rund
    37%
  • B site42% wygranych
    33 z 98 rund
    34%

Taktyki INFINITE na Dust 2

8 taktyk, które INFINITE zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo