los kogutos

Lineupy los kogutos na Dust 2

43 lineupy rzucone przez los kogutos na Dust 2 w 1 meczu.

Otwórz na radarze

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass1 mecz

Lineupy los kogutos na Dust 2

ostatnie 3 miesiące · Dust 2 — 43 lineupy

los kogutos na Dust 2: setupy CT i wejścia T

los kogutos na Dust 2 po CT: 2 A · 1 A main · 2 B w 15% z 13 rund. Po stronie T wchodzą na B w 53% rund (średnia mapy 30%). Z 28 rund z ostatnich 3 miesięcy.

Strona
Zakup
Okres
Część rundy
RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1A siteA main2B siteMała próbka
    2 z 13 rund
    15%

Typowe miejsca

  • B sitehotd0gMała próbka
    11 z 13 rund
    85%
  • B sitemaaryyMała próbka
    10 z 13 rund
    77%
  • A sitetomikoA mainMała próbka
    8 z 12 rund
    67%
  • A siteMarkośMała próbka
    4 z 12 rund
    33%
  • A siteAdrieNMała próbka
    3 z 11 rund
    27%

Miejsce AWP

  • A siteMarkośMała próbka
    5 z 13 rund
    38%

Stack na bombsite

  • Mała próbka
    6 z 13 rund · śr. mapy 44%
    46%

Pierwsza rotacja

  • 0:48Mała próbka
    6 z 13 rund · śr. mapy 41%
    46%

Retake czy save

  • Retake 89%Save 11%Mała próbka
    8 z 9 rund · śr. mapy 72%
    89%

Granaty na rundę

  • 2,32,32,62,0Mała próbka
    11 z 13 rund
    85%

Typowe miejsca

  • A sitetomikoA mainMała próbka
    7 z 14 rund
    50%
  • B sitehotd0gB mainMała próbka
    7 z 14 rund
    50%
  • B sitemaaryyB mainMała próbka
    6 z 14 rund
    43%
  • MarkośMidMała próbka
    6 z 15 rund
    40%
  • AdrieNMidMała próbka
    6 z 14 rund
    43%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:38Entry 0:55Plant 0:45Mała próbka
    5 z 15 rund · śr. mapy 39%
    33%
  • B sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:12Plant 0:53Mała próbka
    8 z 15 rund · śr. mapy 30%
    53%

Długość defaultu

  • 1:20Mała próbka
    10 z 15 rund · śr. mapy 85%
    67%

Lurk

  • Mała próbka
    4 z 15 rund · śr. mapy 22%
    27%

Fejki

  • Mała próbka
    1 z 15 rund · śr. mapy 7%
    7%

Po plancie

  • B siteMała próbka
    8 z 11 rund
    73%
  • A siteMała próbka
    3 z 11 rund
    27%
  • B siteB mainMała próbka
    3 z 11 rund
    27%
  • A siteA mainMała próbka
    2 z 11 rund
    18%

Granaty na rundę

  • 3,66,11,73,2Mała próbka
    15 z 15 rund
    100%
ObieObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    9 z 28 rund
    32%
  • B site
    7 z 28 rund
    25%
  • Mid
    6 z 28 rund
    21%
  • Connector
    3 z 28 rund
    11%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main25% wygranych
    8 z 28 rund
    29%
  • B site43% wygranych
    7 z 28 rund
    25%
  • Connector33% wygranych
    6 z 28 rund
    21%
  • A site50% wygranych
    2 z 28 rund
    7%

Winrate według bombsite'u

  • A site44% wygranych
    9 z 28 rund
    32%
  • B site62% wygranych
    13 z 28 rund
    46%

Combo los kogutos na Dust 2

1 combo, które los kogutos zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.