Nemiga

Lineupy Nemiga na Cache

84 lineupy rzucone przez Nemiga na Cache w 19 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy Nemiga na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 84 lineupy

Nemiga na Cache: setupy CT i wejścia T

Nemiga na Cache po CT: 2 A · 1 Mid · 2 B w 7,5% z 186 rund. Po stronie T wchodzą na A w 46% rund (średnia mapy 40%). Z 410 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1Mid2B site
    14 z 186 rund
    7,5%
  • 2A site1Mid1Connector1B site
    12 z 186 rund
    6,5%
  • 1A site1Mid2Connector1B site
    11 z 186 rund
    5,9%
  • 2A site1Mid2Connector
    11 z 186 rund
    5,9%

Typowe miejsca

  • A siteXant3r
    133 z 183 rund
    73%
  • roboMid
    93 z 168 rund
    55%
  • A sitekhaN
    87 z 176 rund
    49%
  • B sitesyph0
    80 z 183 rund
    44%
  • KaiR0N-Connector
    70 z 173 rund
    40%

Miejsce AWP

  • A sitekhaN
    64 z 186 rund
    34%

Stack na bombsite

  • 21 z 186 rund · śr. mapy 22%
    11%

Pierwsza rotacja

  • 1:00
    92 z 186 rund · śr. mapy 52%
    49%

Retake czy save

  • Retake 75%Save 25%
    55 z 73 rund · śr. mapy 72%
    75%

Granaty na rundę

  • 2,81,72,12,1
    174 z 186 rund
    94%

Typowe miejsca

  • B sitesyph0B main
    162 z 209 rund
    78%
  • A siteXant3rA main
    132 z 219 rund
    60%
  • KaiR0N-Mid
    119 z 201 rund
    59%
  • khaNMid
    85 z 217 rund
    39%
  • roboMid
    75 z 210 rund
    36%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:54Plant 0:46
    103 z 224 rund · śr. mapy 40%
    46%
  • B sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:56Plant 0:50
    61 z 224 rund · śr. mapy 30%
    27%

Długość defaultu

  • 1:35
    179 z 224 rund · śr. mapy 75%
    80%

Lurk

  • 39 z 224 rund · śr. mapy 15%
    17%

Fejki

  • 9 z 224 rund · śr. mapy 7,4%
    4,0%

Runda pistoletowa

  • A siteMała próbka
    9 z 19 rund · śr. mapy 46%
    47%

Po plancie

  • A site
    69 z 125 rund
    55%
  • B site
    43 z 125 rund
    34%
  • A siteA main
    38 z 125 rund
    30%
  • B siteB main
    31 z 125 rund
    25%

Granaty na rundę

  • 2,93,11,42,7
    217 z 224 rund
    97%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    135 z 410 rund
    33%
  • Connector
    127 z 410 rund
    31%
  • B siteB main
    61 z 410 rund
    15%
  • A siteA main
    36 z 410 rund
    8,8%

Pojedynki otwierające

  • Mid52% wygranych
    108 z 410 rund
    26%
  • Connector59% wygranych
    79 z 410 rund
    19%
  • A site56% wygranych
    77 z 410 rund
    19%
  • B siteB main46% wygranych
    70 z 410 rund
    17%

Winrate według bombsite'u

  • A site52% wygranych
    170 z 410 rund
    41%
  • B site57% wygranych
    106 z 410 rund
    26%

Taktyki Nemiga na Cache

19 taktyk, które Nemiga zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo