NEXVOID

Lineupy NEXVOID na Ancient

78 lineupów rzuconych przez NEXVOID na Ancient w 3 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy NEXVOID na Ancient

ostatnie 3 miesiące · Ancient — 63 lineupy

NEXVOID na Ancient: setupy CT i wejścia T

NEXVOID na Ancient po CT: 1 Connector · 1 B main · 2 B · 1 CT spawn w 11% z 27 rund. Po stronie T wchodzą na A w 48% rund (średnia mapy 35%). Z 54 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1Connector1B siteB main2B site1CT spawn
    3 z 27 rund
    11%
  • 1A site1Mid1Connector1B siteB main1B site
    2 z 27 rund
    7,4%

Typowe miejsca

  • ZestaConnector
    18 z 23 rund
    78%
  • B sitexerolteB main
    14 z 24 rund
    58%
  • A siteAccuracyTG
    14 z 27 rund
    52%
  • erkaStMid
    12 z 25 rund
    48%
  • B siteMiQMała próbka
    7 z 11 rund
    64%

Miejsce AWP

  • A siteAccuracyTG
    11 z 27 rund
    41%

Stack na bombsite

  • 7 z 27 rund · śr. mapy 37%
    26%

Pierwsza rotacja

  • 1:12
    10 z 27 rund · śr. mapy 45%
    37%

Retake czy save

  • Retake 71%Save 29%Mała próbka
    10 z 14 rund · śr. mapy 78%
    71%

Granaty na rundę

  • 3,12,32,92,6
    24 z 27 rund
    89%

Typowe miejsca

  • B sitexerolteB main
    14 z 25 rund
    56%
  • A siteZestaA main
    13 z 24 rund
    54%
  • A siteAccuracyTGA main
    10 z 27 rund
    37%
  • A siteerkaStA main
    10 z 25 rund
    40%
  • B siteMiQB mainMała próbka
    7 z 11 rund
    64%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:54Entry 1:08Plant 1:04
    13 z 27 rund · śr. mapy 35%
    48%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:31Plant 0:31
    7 z 27 rund · śr. mapy 43%
    26%

Długość defaultu

  • 1:34
    20 z 27 rund · śr. mapy 67%
    74%

Lurk

  • 3 z 27 rund · śr. mapy 21%
    11%

Fejki

  • 1 z 27 rund · śr. mapy 8,6%
    3,7%

Po plancie

  • A siteA mainMała próbka
    10 z 15 rund
    67%
  • A siteMała próbka
    9 z 15 rund
    60%
  • ConnectorMała próbka
    4 z 15 rund
    27%
  • B siteB mainMała próbka
    3 z 15 rund
    20%

Granaty na rundę

  • 3,73,51,33,0
    26 z 27 rund
    96%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    21 z 54 rund
    39%
  • B siteB main
    15 z 54 rund
    28%
  • Mid
    13 z 54 rund
    24%
  • B site
    3 z 54 rund
    5,6%

Pojedynki otwierające

  • B siteB main56% wygranych
    16 z 54 rund
    30%
  • Mid53% wygranych
    15 z 54 rund
    28%
  • A siteA main36% wygranych
    11 z 54 rund
    20%
  • Connector20% wygranych
    5 z 54 rund
    9,3%

Winrate według bombsite'u

  • A site47% wygranych
    19 z 54 rund
    35%
  • B site45% wygranych
    22 z 54 rund
    41%

Taktyki NEXVOID na Ancient

13 taktyk, które NEXVOID zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo