PARIVISION

Lineupy PARIVISION na Mirage

188 lineupów rzuconych przez PARIVISION na Mirage w 35 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy PARIVISION na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 93 lineupy

Molotov na Top Mid z Window

Molotov CT
rzucony 26 razy w ostatnich 3 miesiącach · 123 razy łącznie · 6 z 6 meczów PARIVISION na Mirage

Molotov na Kitchen z B Default

Molotov CT
rzucony 28 razy w ostatnich 3 miesiącach · 50 razy łącznie · 6 z 6 meczów PARIVISION na Mirage

PARIVISION na Mirage: setupy CT i wejścia T

PARIVISION na Mirage po CT: 2 A · 1 Mid · 1 Connector · 1 B w 4,2% z 71 rund. Po stronie T wchodzą na A w 42% rund (średnia mapy 44%). Z 133 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1Mid1Connector1B site
    3 z 71 rund
    4,2%
  • 2A site1Connector1B site1CT spawn
    3 z 71 rund
    4,2%
  • 1A site1A siteA main2B site1CT spawn
    3 z 71 rund
    4,2%
  • 2A site1A siteA main1Mid1B site
    2 z 71 rund
    2,8%

Typowe miejsca

  • B sitezweih
    50 z 71 rund
    70%
  • A siteHObbit
    45 z 69 rund
    65%
  • xiELOConnector
    35 z 67 rund
    52%
  • A siteFL1T
    33 z 70 rund
    47%
  • JameMid
    18 z 68 rund
    26%

Miejsce AWP

  • JameMid
    31 z 71 rund
    44%

Stack na bombsite

  • 17 z 71 rund · śr. mapy 25%
    24%

Pierwsza rotacja

  • 0:56
    44 z 71 rund · śr. mapy 50%
    62%

Retake czy save

  • Retake 74%Save 26%
    29 z 39 rund · śr. mapy 73%
    74%

Granaty na rundę

  • 3,22,12,82,9
    67 z 71 rund
    94%

Typowe miejsca

  • A sitezweihA main
    36 z 60 rund
    60%
  • B siteJameB main
    32 z 62 rund
    52%
  • B siteHObbitB main
    28 z 58 rund
    48%
  • FL1TMid
    26 z 58 rund
    45%
  • B sitexiELOB main
    26 z 54 rund
    48%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:55Plant 0:53
    26 z 62 rund · śr. mapy 44%
    42%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:55Plant 0:46
    19 z 62 rund · śr. mapy 30%
    31%

Długość defaultu

  • 1:38
    44 z 62 rund · śr. mapy 74%
    71%

Lurk

  • 7 z 62 rund · śr. mapy 17%
    11%

Fejki

  • 5 z 62 rund · śr. mapy 7,6%
    8,1%

Po plancie

  • A site
    19 z 32 rund
    59%
  • B site
    13 z 32 rund
    41%
  • A siteA main
    11 z 32 rund
    34%
  • B siteB main
    6 z 32 rund
    19%

Granaty na rundę

  • 3,62,80,92,3
    61 z 62 rund
    98%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    42 z 133 rund
    32%
  • Connector
    35 z 133 rund
    26%
  • A site
    19 z 133 rund
    14%
  • A siteA main
    15 z 133 rund
    11%

Pojedynki otwierające

  • A site46% wygranych
    35 z 133 rund
    26%
  • Connector59% wygranych
    32 z 133 rund
    24%
  • Mid42% wygranych
    24 z 133 rund
    18%
  • A siteA main50% wygranych
    14 z 133 rund
    11%

Winrate według bombsite'u

  • A site44% wygranych
    63 z 133 rund
    47%
  • B site55% wygranych
    44 z 133 rund
    33%

Taktyki PARIVISION na Mirage

24 taktyki, które PARIVISION zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo