Lineupy PRIVATE na Cache

41 lineupów rzuconych przez PRIVATE na Cache w 2 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy PRIVATE na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 41 lineupów

PRIVATE na Cache: setupy CT i wejścia T

PRIVATE na Cache po CT: 1 A · 1 Mid · 2 Connector · 1 B w 12% z 25 rund. Po stronie T wchodzą na A w 38% rund (średnia mapy 40%). Z 46 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1Mid2Connector1B site
    3 z 25 rund
    12%
  • 3A site1Connector1B site
    2 z 25 rund
    8,0%
  • 2A site1Mid1Connector1B siteB main
    2 z 25 rund
    8,0%
  • 1A site2Mid1Connector1B site
    2 z 25 rund
    8,0%

Typowe miejsca

  • A sitez1k4
    13 z 24 rund
    54%
  • A sitesowalio
    12 z 25 rund
    48%
  • sh1nejezzzConnector
    10 z 24 rund
    42%
  • 1eeRConnector
    10 z 22 rund
    45%
  • B siteH4SAN4TOR
    8 z 23 rund
    35%

Miejsce AWP

  • A sitez1k4
    9 z 25 rund
    36%

Stack na bombsite

  • 4 z 25 rund · śr. mapy 22%
    16%

Pierwsza rotacja

  • 1:03
    8 z 25 rund · śr. mapy 52%
    32%

Retake czy save

  • Retake 63%Save 38%Mała próbka
    10 z 16 rund · śr. mapy 72%
    63%

Granaty na rundę

  • 2,81,52,31,8
    25 z 25 rund
    100%

Typowe miejsca

  • B sitesh1nejezzzB main
    15 z 21 rund
    71%
  • z1k4Mid
    11 z 20 rund
    55%
  • H4SAN4TORMidMała próbka
    8 z 17 rund
    47%
  • A sitesowalioA main
    7 z 21 rund
    33%
  • B site1eeRB main
    6 z 21 rund
    29%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:07Plant 0:51
    8 z 21 rund · śr. mapy 40%
    38%
  • B sitePierwszy smoke 1:53Entry 0:41Plant 0:26
    5 z 21 rund · śr. mapy 30%
    24%

Długość defaultu

  • 1:44
    17 z 21 rund · śr. mapy 75%
    81%

Lurk

  • 2 z 21 rund · śr. mapy 15%
    9,5%

Fejki

  • 0 z 21 rund · śr. mapy 7,4%
    0%

Po plancie

  • B siteMała próbka
    5 z 9 rund
    56%
  • A siteMała próbka
    4 z 9 rund
    44%
  • B siteB mainMała próbka
    3 z 9 rund
    33%
  • MidMała próbka
    2 z 9 rund
    22%

Granaty na rundę

  • 3,12,20,82,4
    18 z 21 rund
    86%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Connector
    17 z 46 rund
    37%
  • Mid
    16 z 46 rund
    35%
  • B siteB main
    5 z 46 rund
    11%
  • A site
    5 z 46 rund
    11%

Pojedynki otwierające

  • Mid21% wygranych
    14 z 46 rund
    30%
  • Connector40% wygranych
    10 z 46 rund
    22%
  • B siteB main33% wygranych
    9 z 46 rund
    20%
  • A site43% wygranych
    7 z 46 rund
    15%

Winrate według bombsite'u

  • A site20% wygranych
    20 z 46 rund
    43%
  • B site64% wygranych
    11 z 46 rund
    24%