Sangal

Lineupy Sangal na Dust 2

118 lineupów rzuconych przez Sangal na Dust 2 w 8 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy Sangal na Dust 2

ostatnie 3 miesiące · Dust 2 — 100 lineupów

Molotov na Blue z Long Corner

Molotov CT
rzucony 16 razy w ostatnich 3 miesiącach · 18 razy łącznie · 6 z 6 meczów Sangal na Dust 2

Sangal na Dust 2: setupy CT i wejścia T

Sangal na Dust 2 po CT: 2 A main · 2 Connector · 1 B w 11% z 75 rund. Po stronie T wchodzą na A w 44% rund (średnia mapy 39%). Z 132 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A siteA main2Connector1B site
    8 z 75 rund
    11%
  • 1A site1A siteA main1Connector2B site
    5 z 75 rund
    6,7%
  • 1A site1A siteA main1Connector1B site
    4 z 75 rund
    5,3%
  • 2A site1A siteA main2B site
    4 z 75 rund
    5,3%

Typowe miejsca

  • B sitepuuha
    55 z 68 rund
    81%
  • A sitebnoxA main
    40 z 67 rund
    60%
  • A siteadamSA main
    30 z 70 rund
    43%
  • B siteJoey
    29 z 71 rund
    41%
  • A siteR4DYX
    26 z 69 rund
    38%

Miejsce AWP

  • R4DYXConnector
    28 z 75 rund
    37%

Stack na bombsite

  • 26 z 75 rund · śr. mapy 44%
    35%

Pierwsza rotacja

  • 0:43
    30 z 75 rund · śr. mapy 41%
    40%

Retake czy save

  • Retake 83%Save 18%
    33 z 40 rund · śr. mapy 72%
    83%

Granaty na rundę

  • 2,92,62,52,0
    73 z 75 rund
    97%

Typowe miejsca

  • B sitebnoxB main
    33 z 52 rund
    63%
  • A siteadamSA main
    31 z 49 rund
    63%
  • B siteJoeyB main
    26 z 52 rund
    50%
  • R4DYXMid
    24 z 53 rund
    45%
  • puuhaMid
    22 z 52 rund
    42%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:54Entry 0:56Plant 0:56
    25 z 57 rund · śr. mapy 39%
    44%
  • B sitePierwszy smoke 1:53Entry 0:55Plant 0:42
    20 z 57 rund · śr. mapy 30%
    35%

Długość defaultu

  • 1:18
    46 z 57 rund · śr. mapy 85%
    81%

Lurk

  • 10 z 57 rund · śr. mapy 22%
    18%

Fejki

  • 2 z 57 rund · śr. mapy 7,7%
    3,5%

Po plancie

  • A site
    20 z 39 rund
    51%
  • B site
    16 z 39 rund
    41%
  • A siteA main
    12 z 39 rund
    31%
  • CT spawn
    7 z 39 rund
    18%

Granaty na rundę

  • 3,13,80,52,2
    55 z 57 rund
    96%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    51 z 132 rund
    39%
  • Mid
    22 z 132 rund
    17%
  • Connector
    21 z 132 rund
    16%
  • B siteB main
    15 z 132 rund
    11%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main43% wygranych
    42 z 132 rund
    32%
  • Mid57% wygranych
    21 z 132 rund
    16%
  • B site42% wygranych
    19 z 132 rund
    14%
  • Connector44% wygranych
    16 z 132 rund
    12%

Winrate według bombsite'u

  • A site43% wygranych
    51 z 132 rund
    39%
  • B site36% wygranych
    44 z 132 rund
    33%

Taktyki Sangal na Dust 2

8 taktyk, które Sangal zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.