UPGRADE

Lineupy UPGRADE na Nuke

24 lineupy rzucone przez UPGRADE na Nuke w 1 meczu.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy UPGRADE na Nuke

ostatnie 3 miesiące · Nuke — 24 lineupy

UPGRADE na Nuke: setupy CT i wejścia T

Po stronie T wchodzą na A w 56% rund (średnia mapy 40%). Z 34 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Typowe miejsca

  • A siteDAN9ARMATURAMała próbka
    10 z 18 rund
    56%
  • B sitetw1sterzazaB mainMała próbka
    7 z 17 rund
    41%
  • A sitedezl3bioA mainMała próbka
    6 z 14 rund
    43%
  • A sitepleynnnA mainMała próbka
    5 z 16 rund
    31%
  • SquEzxcConnectorMała próbka
    4 z 18 rund
    22%

Miejsce AWP

  • SquEzxcConnectorMała próbka
    11 z 18 rund
    61%

Stack na bombsite

  • Mała próbka
    9 z 18 rund · śr. mapy 55%
    50%

Pierwsza rotacja

  • 0:20Mała próbka
    3 z 18 rund · śr. mapy 26%
    17%

Retake czy save

  • Retake 64%Save 36%Mała próbka
    7 z 11 rund · śr. mapy 73%
    64%

Granaty na rundę

  • 2,61,32,22,3Mała próbka
    17 z 18 rund
    94%

Typowe miejsca

  • pleynnnMidMała próbka
    12 z 16 rund
    75%
  • A sitedezl3bioA mainMała próbka
    11 z 14 rund
    79%
  • SquEzxcMidMała próbka
    11 z 16 rund
    69%
  • tw1sterzazaMidMała próbka
    9 z 15 rund
    60%
  • DAN9ARMATURAMidMała próbka
    8 z 15 rund
    53%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:50Entry 0:50Plant 0:47Mała próbka
    9 z 16 rund · śr. mapy 40%
    56%
  • B sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:36Plant 0:30Mała próbka
    6 z 16 rund · śr. mapy 33%
    38%

Długość defaultu

  • 1:19Mała próbka
    12 z 16 rund · śr. mapy 75%
    75%

Lurk

  • Mała próbka
    1 z 16 rund · śr. mapy 5,1%
    6,3%

Fejki

  • Mała próbka
    0 z 16 rund · śr. mapy 4,4%
    0%

Po plancie

  • A siteA mainMała próbka
    7 z 11 rund
    64%
  • B siteMała próbka
    5 z 11 rund
    45%
  • A siteMała próbka
    5 z 11 rund
    45%

Granaty na rundę

  • 4,53,22,23,8Mała próbka
    16 z 16 rund
    100%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    15 z 34 rund
    44%
  • A siteA main
    12 z 34 rund
    35%
  • A site
    4 z 34 rund
    12%
  • CT spawn
    2 z 34 rund
    5,9%

Pojedynki otwierające

  • Mid31% wygranych
    13 z 34 rund
    38%
  • A siteA main50% wygranych
    10 z 34 rund
    29%
  • B siteB main25% wygranych
    4 z 34 rund
    12%
  • CT spawn33% wygranych
    3 z 34 rund
    8,8%

Winrate według bombsite'u

  • A site55% wygranych
    20 z 34 rund
    59%
  • B site44% wygranych
    9 z 34 rund
    26%

UPGRADE nie zagrali jeszcze żadnej taktyki na Nuke w co najmniej 3 rundach. Zobacz księgę taktyk prosów na Nuke · Zbuduj własną