Wildcard

Lineupy Wildcard na Mirage

158 lineupów rzuconych przez Wildcard na Mirage w 8 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy Wildcard na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 121 lineupów

Flash na Top Mid z Cubby

Flash TT
rzucony 16 razy w ostatnich 3 miesiącach · 18 razy łącznie · 4 z 4 meczów Wildcard na Mirage

Wildcard na Mirage: setupy CT i wejścia T

Wildcard na Mirage po CT: 1 A · 1 Mid · 2 Connector · 1 B w 7,5% z 40 rund. Po stronie T wchodzą na A w 45% rund (średnia mapy 44%). Z 91 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1Mid2Connector1B site
    3 z 40 rund
    7,5%
  • 1A site1Mid1Connector2B site
    2 z 40 rund
    5,0%
  • 1A site2Connector1B site
    2 z 40 rund
    5,0%

Typowe miejsca

  • B siteHexT
    29 z 39 rund
    74%
  • A sitereck
    18 z 36 rund
    50%
  • CxziConnector
    17 z 33 rund
    52%
  • A sitenEMANHA
    16 z 36 rund
    44%
  • fr3ndConnector
    6 z 21 rund
    29%
  • CT spawnmhLMała próbka
    5 z 16 rund
    31%

Miejsce AWP

  • fr3ndConnector
    11 z 40 rund
    28%

Stack na bombsite

  • 7 z 40 rund · śr. mapy 25%
    18%

Pierwsza rotacja

  • 1:02
    20 z 40 rund · śr. mapy 50%
    50%

Retake czy save

  • Retake 79%Save 21%Mała próbka
    15 z 19 rund · śr. mapy 73%
    79%

Granaty na rundę

  • 2,62,62,43,0
    38 z 40 rund
    95%

Typowe miejsca

  • A siteHexTA main
    30 z 51 rund
    59%
  • B sitereckB main
    24 z 49 rund
    49%
  • CxziMid
    21 z 49 rund
    43%
  • nEMANHAConnector
    16 z 47 rund
    34%
  • B sitefr3ndB main
    14 z 26 rund
    54%
  • B sitemhLB main
    12 z 23 rund
    52%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:54Plant 0:40
    23 z 51 rund · śr. mapy 44%
    45%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 1:02Plant 0:35
    16 z 51 rund · śr. mapy 30%
    31%

Długość defaultu

  • 1:26
    37 z 51 rund · śr. mapy 74%
    73%

Lurk

  • 15 z 51 rund · śr. mapy 17%
    29%

Fejki

  • 6 z 51 rund · śr. mapy 7,6%
    12%

Po plancie

  • A site
    10 z 24 rund
    42%
  • B site
    8 z 24 rund
    33%
  • A siteA main
    4 z 24 rund
    17%
  • B siteB main
    4 z 24 rund
    17%

Granaty na rundę

  • 3,64,70,62,8
    47 z 51 rund
    92%
ObieObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    31 z 91 rund
    34%
  • A siteA main
    15 z 91 rund
    16%
  • B siteB main
    15 z 91 rund
    16%
  • A site
    13 z 91 rund
    14%

Pojedynki otwierające

  • A site35% wygranych
    23 z 91 rund
    25%
  • Mid45% wygranych
    20 z 91 rund
    22%
  • Connector42% wygranych
    19 z 91 rund
    21%
  • A siteA main33% wygranych
    12 z 91 rund
    13%

Winrate według bombsite'u

  • A site50% wygranych
    42 z 91 rund
    46%
  • B site36% wygranych
    25 z 91 rund
    27%

Taktyki Wildcard na Mirage

24 taktyki, które Wildcard zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo