Alliance

Lineupy Alliance na Mirage

79 lineupów rzuconych przez Alliance na Mirage w 5 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy Alliance na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 64 lineupy

Mirage: molotov na Top Mid z Window — gdzie celować przed rzutem

Molotov na Top Mid z Window

Molotov CT
rzucony 14 razy w ostatnich 3 miesiącach · 21 razy łącznie · 3 z 3 meczów Alliance na Mirage

Smoke na Palace z Triple

Smoke CT
rzucony 14 razy · 3 z 3 meczów Alliance na Mirage w ostatnich 3 miesiącach

Alliance na Mirage: setupy CT i wejścia T

Alliance na Mirage po CT: 1 A · 1 Mid · 2 Connector · 1 B w 11% z 36 rund. Po stronie T wchodzą na A w 40% rund (średnia mapy 44%). Z 61 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1Mid2Connector1B site
    4 z 36 rund
    11%
  • 3A site1Connector1B site
    2 z 36 rund
    5,6%
  • 1A site1B siteB main2B site1CT spawn
    2 z 36 rund
    5,6%
  • 2A site1Mid1Connector1B site
    2 z 36 rund
    5,6%

Typowe miejsca

  • B siteupE
    29 z 35 rund
    83%
  • A sitetwist
    16 z 33 rund
    48%
  • bobeksdeConnector
    14 z 34 rund
    41%
  • A siteavid
    14 z 36 rund
    39%
  • eraaMid
    8 z 33 rund
    24%

Miejsce AWP

  • eraaConnector
    18 z 36 rund
    50%

Stack na bombsite

  • 8 z 36 rund · śr. mapy 26%
    22%

Pierwsza rotacja

  • 0:44
    17 z 36 rund · śr. mapy 50%
    47%

Retake czy save

  • Retake 67%Save 33%
    16 z 24 rund · śr. mapy 73%
    67%

Granaty na rundę

  • 2,82,62,42,6
    33 z 36 rund
    92%

Typowe miejsca

  • A siteavidA main
    18 z 25 rund
    72%
  • B sitetwistB main
    11 z 23 rund
    48%
  • B siteupEB main
    10 z 24 rund
    42%
  • eraaMid
    9 z 24 rund
    38%
  • bobeksdeMid
    8 z 24 rund
    33%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:41Plant 0:23
    10 z 25 rund · śr. mapy 44%
    40%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 1:30Plant 1:22
    3 z 25 rund · śr. mapy 29%
    12%

Długość defaultu

  • 1:55
    19 z 25 rund · śr. mapy 73%
    76%

Lurk

  • 2 z 25 rund · śr. mapy 17%
    8,0%

Fejki

  • 2 z 25 rund · śr. mapy 7,5%
    8,0%

Po plancie

  • A siteMała próbka
    7 z 9 rund
    78%
  • A siteA mainMała próbka
    4 z 9 rund
    44%
  • CT spawnMała próbka
    3 z 9 rund
    33%
  • B siteMała próbka
    2 z 9 rund
    22%

Granaty na rundę

  • 3,43,60,61,8
    23 z 25 rund
    92%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    16 z 61 rund
    26%
  • A siteA main
    12 z 61 rund
    20%
  • Connector
    12 z 61 rund
    20%
  • B siteB main
    11 z 61 rund
    18%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main50% wygranych
    12 z 61 rund
    20%
  • Connector42% wygranych
    12 z 61 rund
    20%
  • Mid82% wygranych
    11 z 61 rund
    18%
  • A site22% wygranych
    9 z 61 rund
    15%

Winrate według bombsite'u

  • A site41% wygranych
    27 z 61 rund
    44%
  • B site23% wygranych
    13 z 61 rund
    21%

Taktyki Alliance na Mirage

15 taktyk, które Alliance zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo