Alliance

Lineupy Alliance na Inferno

181 lineupów rzuconych przez Alliance na Inferno w 47 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy Alliance na Inferno

ostatnie 3 miesiące · Inferno — 115 lineupów

HE na Deep Banana z Banana

HE CT
rzucony 21 razy w ostatnich 3 miesiącach · 128 razy łącznie · 6 z 9 meczów Alliance na Inferno

Alliance na Inferno: setupy CT i wejścia T

Alliance na Inferno po CT: 2 A main · 2 B main · 1 CT spawn w 3,3% z 91 rund. Po stronie T wchodzą na B w 41% rund (średnia mapy 36%). Z 202 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A siteA main2B siteB main1CT spawn
    3 z 91 rund
    3,3%
  • 2A site1Connector2B siteB main
    3 z 91 rund
    3,3%
  • 1A site1A siteA main1Connector1B siteB main1B site
    3 z 91 rund
    3,3%
  • 1A site1A siteA main1Connector1B siteB main
    3 z 91 rund
    3,3%

Typowe miejsca

  • B sitebobeksdeB main
    44 z 83 rund
    53%
  • A siteupEA main
    41 z 90 rund
    46%
  • eraaConnector
    35 z 89 rund
    39%
  • B sitetwist
    34 z 86 rund
    40%
  • avidConnector
    27 z 88 rund
    31%

Miejsce AWP

  • eraaMid
    32 z 91 rund
    35%

Stack na bombsite

  • 16 z 91 rund · śr. mapy 25%
    18%

Pierwsza rotacja

  • 1:01
    21 z 91 rund · śr. mapy 25%
    23%

Retake czy save

  • Retake 61%Save 39%
    31 z 51 rund · śr. mapy 71%
    61%

Granaty na rundę

  • 3,32,33,12,6
    91 z 91 rund
    100%

Typowe miejsca

  • B sitebobeksdeB main
    74 z 97 rund
    76%
  • upEMid
    58 z 107 rund
    54%
  • B sitetwistB main
    57 z 105 rund
    54%
  • B siteeraaB main
    44 z 106 rund
    42%
  • avidMid
    41 z 105 rund
    39%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:49Entry 0:36Plant 0:31
    32 z 111 rund · śr. mapy 37%
    29%
  • B sitePierwszy smoke 1:50Entry 0:47Plant 0:38
    46 z 111 rund · śr. mapy 36%
    41%

Długość defaultu

  • 1:33
    97 z 111 rund · śr. mapy 84%
    87%

Lurk

  • 17 z 111 rund · śr. mapy 13%
    15%

Fejki

  • 9 z 111 rund · śr. mapy 3,5%
    8,1%

Runda pistoletowa

  • A siteMała próbka
    2 z 9 rund · śr. mapy 43%
    22%

Po plancie

  • B site
    29 z 61 rund
    48%
  • A site
    20 z 61 rund
    33%
  • Connector
    16 z 61 rund
    26%
  • Mid
    12 z 61 rund
    20%

Granaty na rundę

  • 3,33,31,92,9
    106 z 111 rund
    96%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • B siteB main
    137 z 202 rund
    68%
  • Mid
    27 z 202 rund
    13%
  • A siteA main
    22 z 202 rund
    11%
  • A site
    7 z 202 rund
    3,5%

Pojedynki otwierające

  • B siteB main41% wygranych
    81 z 202 rund
    40%
  • Mid47% wygranych
    36 z 202 rund
    18%
  • A siteA main50% wygranych
    30 z 202 rund
    15%
  • Connector46% wygranych
    24 z 202 rund
    12%

Winrate według bombsite'u

  • A site55% wygranych
    67 z 202 rund
    33%
  • B site38% wygranych
    77 z 202 rund
    38%

Taktyki Alliance na Inferno

24 taktyki, które Alliance zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo