BESTIA

Lineupy BESTIA na Cache

43 lineupy rzucone przez BESTIA na Cache w 2 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy BESTIA na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 43 lineupy

BESTIA na Cache: setupy CT i wejścia T

BESTIA na Cache po CT: 2 A · 1 B main · 2 B w 8,3% z 24 rund. Po stronie T wchodzą na A w 29% rund (średnia mapy 40%). Z 41 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1B siteB main2B site
    2 z 24 rund
    8,3%
  • 2A site1Mid1Connector1B site
    2 z 24 rund
    8,3%
  • 2A site2Connector1B site
    2 z 24 rund
    8,3%

Typowe miejsca

  • A sitecass1n
    14 z 24 rund
    58%
  • budaConnector
    10 z 21 rund
    48%
  • A sitekauezMała próbka
    9 z 12 rund
    75%
  • B sitetimo
    8 z 22 rund
    36%
  • B sitenachoMała próbka
    6 z 12 rund
    50%
  • A sitetomaszinMała próbka
    6 z 10 rund
    60%
  • dropConnectorMała próbka
    5 z 11 rund
    45%

Miejsce AWP

  • A sitecass1n
    7 z 24 rund
    29%

Stack na bombsite

  • 8 z 24 rund · śr. mapy 22%
    33%

Pierwsza rotacja

  • 1:13
    16 z 24 rund · śr. mapy 52%
    67%

Retake czy save

  • Retake 77%Save 23%Mała próbka
    10 z 13 rund · śr. mapy 72%
    77%

Granaty na rundę

  • 3,02,32,32,2
    23 z 24 rund
    96%

Typowe miejsca

  • budaMidMała próbka
    7 z 15 rund
    47%
  • A sitecass1nA mainMała próbka
    7 z 17 rund
    41%
  • B sitenachoB mainMała próbka
    6 z 8 rund
    75%
  • tomaszinMidMała próbka
    6 z 9 rund
    67%
  • timoMidMała próbka
    5 z 16 rund
    31%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:53Entry 1:21Plant 0:40Mała próbka
    5 z 17 rund · śr. mapy 40%
    29%
  • B sitePierwszy smoke 1:47Entry 1:22Plant 1:13Mała próbka
    3 z 17 rund · śr. mapy 30%
    18%

Długość defaultu

  • 1:55Mała próbka
    12 z 17 rund · śr. mapy 75%
    71%

Lurk

  • Mała próbka
    1 z 17 rund · śr. mapy 15%
    5,9%

Fejki

  • Mała próbka
    0 z 17 rund · śr. mapy 7,4%
    0%

Granaty na rundę

  • 3,03,20,41,6Mała próbka
    17 z 17 rund
    100%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    17 z 41 rund
    41%
  • Connector
    12 z 41 rund
    29%
  • A site
    4 z 41 rund
    9,8%
  • B siteB main
    4 z 41 rund
    9,8%

Pojedynki otwierające

  • Mid58% wygranych
    19 z 41 rund
    46%
  • B siteB main100% wygranych
    6 z 41 rund
    15%
  • A site33% wygranych
    6 z 41 rund
    15%
  • Connector40% wygranych
    5 z 41 rund
    12%

Winrate według bombsite'u

  • A site24% wygranych
    17 z 41 rund
    41%
  • B site62% wygranych
    13 z 41 rund
    32%

Combo BESTIA na Cache

2 combo, które BESTIA zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.