BESTIA

Lineupy BESTIA na Mirage

108 lineupów rzuconych przez BESTIA na Mirage w 5 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy BESTIA na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 79 lineupów

Mirage: flash na Top Mid z Cubby — gdzie celować przed rzutem

Flash na Top Mid z Cubby

Flash T
rzucony 6 razy w ostatnich 3 miesiącach · 11 razy łącznie · 2 z 2 meczów BESTIA na Mirage

Molotov na Top Mid z Window

Molotov CT
rzucony 10 razy w ostatnich 3 miesiącach · 24 razy łącznie · 2 z 2 meczów BESTIA na Mirage

BESTIA na Mirage: setupy CT i wejścia T

BESTIA na Mirage po CT: 2 A · 1 Mid · 1 Connector · 1 B w 11% z 19 rund. Po stronie T wchodzą na A w 46% rund (średnia mapy 44%). Z 43 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A site1Mid1Connector1B siteMała próbka
    2 z 19 rund
    11%

Typowe miejsca

  • B sitetimoMała próbka
    13 z 19 rund
    68%
  • kauezConnectorMała próbka
    10 z 19 rund
    53%
  • A sitebudaMała próbka
    10 z 17 rund
    59%
  • A sitedropMała próbka
    7 z 17 rund
    41%
  • cass1nConnectorMała próbka
    4 z 18 rund
    22%

Miejsce AWP

  • B sitecass1nMała próbka
    5 z 19 rund
    26%

Stack na bombsite

  • Mała próbka
    5 z 19 rund · śr. mapy 25%
    26%

Pierwsza rotacja

  • 0:56Mała próbka
    6 z 19 rund · śr. mapy 50%
    32%

Retake czy save

  • Retake 33%Save 67%Mała próbka
    3 z 9 rund · śr. mapy 73%
    33%

Granaty na rundę

  • 3,22,62,93,1Mała próbka
    19 z 19 rund
    100%

Typowe miejsca

  • A sitekauezA main
    14 z 23 rund
    61%
  • B sitetimoB main
    13 z 23 rund
    57%
  • B sitecass1nB main
    10 z 22 rund
    45%
  • B sitedropB main
    8 z 23 rund
    35%
  • B sitebudaB main
    7 z 24 rund
    29%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 1:11Plant 1:09
    11 z 24 rund · śr. mapy 44%
    46%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 1:05Plant 0:58
    7 z 24 rund · śr. mapy 30%
    29%

Długość defaultu

  • 1:28
    15 z 24 rund · śr. mapy 74%
    63%

Lurk

  • 2 z 24 rund · śr. mapy 17%
    8,3%

Fejki

  • 1 z 24 rund · śr. mapy 7,6%
    4,2%

Po plancie

  • A siteMała próbka
    7 z 12 rund
    58%
  • A siteA mainMała próbka
    5 z 12 rund
    42%
  • B siteMała próbka
    3 z 12 rund
    25%
  • CT spawnMała próbka
    3 z 12 rund
    25%

Granaty na rundę

  • 4,13,90,62,7
    23 z 24 rund
    96%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    12 z 43 rund
    28%
  • A siteA main
    9 z 43 rund
    21%
  • A site
    8 z 43 rund
    19%
  • Connector
    7 z 43 rund
    16%

Pojedynki otwierające

  • A site38% wygranych
    16 z 43 rund
    37%
  • Connector50% wygranych
    8 z 43 rund
    19%
  • Mid50% wygranych
    8 z 43 rund
    19%
  • A siteA main33% wygranych
    6 z 43 rund
    14%

Winrate według bombsite'u

  • A site30% wygranych
    23 z 43 rund
    53%
  • B site56% wygranych
    9 z 43 rund
    21%

Taktyki BESTIA na Mirage

22 taktyki, które BESTIA zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo