Black Phoenix

Lineupy Black Phoenix na Dust 2

86 lineupów rzuconych przez Black Phoenix na Dust 2 w 6 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy Black Phoenix na Dust 2

ostatnie 3 miesiące · Dust 2 — 86 lineupów

Black Phoenix na Dust 2: setupy CT i wejścia T

Black Phoenix na Dust 2 po CT: 1 A · 2 A main · 2 B w 7,6% z 53 rund. Po stronie T wchodzą na A w 38% rund (średnia mapy 39%). Z 119 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site2A siteA main2B site
    4 z 53 rund
    7,6%
  • 2A siteA main1Connector2B site
    4 z 53 rund
    7,6%
  • 2A site1A siteA main2B site
    2 z 53 rund
    3,8%
  • 1A site1A siteA main1B site1CT spawn
    2 z 53 rund
    3,8%

Typowe miejsca

  • B siteSalazar
    40 z 49 rund
    82%
  • A site4X1sA main
    20 z 50 rund
    40%
  • B sitekarnez
    20 z 44 rund
    45%
  • A sitetopo
    19 z 52 rund
    37%
  • A siteMRcreedA main
    19 z 28 rund
    68%
  • A siteyiksrezoA mainMała próbka
    7 z 12 rund
    58%
  • A siteSa1nTyA mainMała próbka
    6 z 10 rund
    60%

Miejsce AWP

  • A sitetopo
    19 z 53 rund
    36%

Stack na bombsite

  • 22 z 53 rund · śr. mapy 44%
    42%

Pierwsza rotacja

  • 1:05
    17 z 53 rund · śr. mapy 41%
    32%

Retake czy save

  • Retake 50%Save 50%
    14 z 28 rund · śr. mapy 72%
    50%

Granaty na rundę

  • 2,62,32,12,1
    48 z 53 rund
    91%

Typowe miejsca

  • B siteSalazarB main
    44 z 62 rund
    71%
  • topoMid
    32 z 63 rund
    51%
  • A site4X1sA main
    25 z 59 rund
    42%
  • B sitekarnezB main
    17 z 59 rund
    29%
  • A siteMRcreedA main
    16 z 27 rund
    59%
  • A siteyiksrezoA main
    13 z 22 rund
    59%
  • A siteSa1nTyA mainMała próbka
    6 z 11 rund
    55%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:58Plant 0:45
    25 z 66 rund · śr. mapy 39%
    38%
  • B sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:55Plant 0:47
    22 z 66 rund · śr. mapy 30%
    33%

Długość defaultu

  • 1:21
    54 z 66 rund · śr. mapy 85%
    82%

Lurk

  • 21 z 66 rund · śr. mapy 22%
    32%

Fejki

  • 6 z 66 rund · śr. mapy 7,7%
    9,1%

Po plancie

  • B site
    14 z 35 rund
    40%
  • A site
    14 z 35 rund
    40%
  • A siteA main
    12 z 35 rund
    34%
  • T spawn
    6 z 35 rund
    17%

Granaty na rundę

  • 2,73,61,12,0
    64 z 66 rund
    97%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    40 z 119 rund
    34%
  • Mid
    22 z 119 rund
    18%
  • Connector
    20 z 119 rund
    17%
  • B site
    17 z 119 rund
    14%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main45% wygranych
    33 z 119 rund
    28%
  • B site43% wygranych
    23 z 119 rund
    19%
  • Connector68% wygranych
    22 z 119 rund
    18%
  • Mid44% wygranych
    16 z 119 rund
    13%

Winrate według bombsite'u

  • A site40% wygranych
    53 z 119 rund
    45%
  • B site47% wygranych
    34 z 119 rund
    29%