Black Phoenix

Lineupy Black Phoenix na Mirage

63 lineupy rzucone przez Black Phoenix na Mirage w 3 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy Black Phoenix na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 63 lineupy

Black Phoenix na Mirage: setupy CT i wejścia T

Black Phoenix na Mirage po CT: 1 Mid · 2 Connector · 1 B · 1 CT spawn w 10% z 39 rund. Po stronie T wchodzą na A w 37% rund (średnia mapy 44%). Z 77 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1Mid2Connector1B site1CT spawn
    4 z 39 rund
    10%
  • 1A site1Mid2Connector1B site
    3 z 39 rund
    7,7%
  • 1A site1Mid1Connector1B site1CT spawn
    2 z 39 rund
    5,1%
  • 1A siteA main2Connector1B site1CT spawn
    2 z 39 rund
    5,1%

Typowe miejsca

  • B siteSalazar
    30 z 39 rund
    77%
  • karnezConnector
    15 z 37 rund
    41%
  • A site4X1s
    14 z 38 rund
    37%
  • MRcreedConnector
    14 z 27 rund
    52%
  • A sitetopo
    12 z 38 rund
    32%
  • Sa1nTyConnectorMała próbka
    7 z 12 rund
    58%

Miejsce AWP

  • CT spawntopo
    15 z 39 rund
    38%

Stack na bombsite

  • 10 z 39 rund · śr. mapy 25%
    26%

Pierwsza rotacja

  • 0:59
    21 z 39 rund · śr. mapy 50%
    54%

Retake czy save

  • Retake 73%Save 27%Mała próbka
    11 z 15 rund · śr. mapy 73%
    73%

Granaty na rundę

  • 2,92,42,32,5
    36 z 39 rund
    92%

Typowe miejsca

  • B siteSalazarB main
    21 z 36 rund
    58%
  • A siteMRcreedA main
    19 z 26 rund
    73%
  • A sitetopoA main
    14 z 35 rund
    40%
  • karnezConnector
    12 z 34 rund
    35%
  • 4X1sMid
    10 z 31 rund
    32%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:58Plant 0:33
    14 z 38 rund · śr. mapy 44%
    37%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 0:57Plant 0:28
    9 z 38 rund · śr. mapy 30%
    24%

Długość defaultu

  • 1:46
    30 z 38 rund · śr. mapy 74%
    79%

Lurk

  • 6 z 38 rund · śr. mapy 17%
    16%

Fejki

  • 3 z 38 rund · śr. mapy 7,6%
    7,9%

Po plancie

  • A siteMała próbka
    8 z 14 rund
    57%
  • B siteMała próbka
    4 z 14 rund
    29%
  • CT spawnMała próbka
    4 z 14 rund
    29%
  • A siteA mainMała próbka
    2 z 14 rund
    14%

Granaty na rundę

  • 3,02,11,32,5
    36 z 38 rund
    95%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Mid
    19 z 77 rund
    25%
  • Connector
    19 z 77 rund
    25%
  • A site
    14 z 77 rund
    18%
  • B siteB main
    12 z 77 rund
    16%

Pojedynki otwierające

  • Mid42% wygranych
    19 z 77 rund
    25%
  • Connector44% wygranych
    16 z 77 rund
    21%
  • A site50% wygranych
    16 z 77 rund
    21%
  • A siteA main54% wygranych
    13 z 77 rund
    17%

Winrate według bombsite'u

  • A site45% wygranych
    33 z 77 rund
    43%
  • B site53% wygranych
    17 z 77 rund
    22%