Ninjas in Pyjamas

Lineupy Ninjas in Pyjamas na Inferno

125 lineupów rzuconych przez Ninjas in Pyjamas na Inferno w 14 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy Ninjas in Pyjamas na Inferno

ostatnie 3 miesiące · Inferno — 87 lineupów

Inferno: smoke na Deep Banana z CT Spawn — gdzie celować przed rzutem

Smoke na Deep Banana z CT Spawn

Smoke CT
rzucony 43 razy w ostatnich 3 miesiącach · 63 razy łącznie · 8 z 9 meczów Ninjas in Pyjamas na Inferno

Flash na Fountain z Half Wall

Flash T
rzucony 12 razy w ostatnich 3 miesiącach · 20 razy łącznie · 5 z 9 meczów Ninjas in Pyjamas na Inferno

Flash na B Antena z Coffins

Flash CT
rzucony 13 razy w ostatnich 3 miesiącach · 16 razy łącznie · 6 z 9 meczów Ninjas in Pyjamas na Inferno

Ninjas in Pyjamas na Inferno: setupy CT i wejścia T

Ninjas in Pyjamas na Inferno po CT: 1 A · 1 A main · 1 Connector · 2 B main w 6,2% z 97 rund. Po stronie T wchodzą na B w 43% rund (średnia mapy 36%). Z 190 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1A siteA main1Connector2B siteB main
    6 z 97 rund
    6,2%
  • 2A siteA main2Connector1B site
    5 z 97 rund
    5,1%
  • 2A siteA main1Connector2B siteB main
    4 z 97 rund
    4,1%
  • 2A site2Connector1B siteB main
    3 z 97 rund
    3,1%

Typowe miejsca

  • B sitexKacperskyB main
    52 z 92 rund
    57%
  • A sitesjuushA main
    50 z 92 rund
    54%
  • B siteKrimboB main
    35 z 83 rund
    42%
  • stavnConnector
    26 z 88 rund
    30%
  • adambConnector
    23 z 70 rund
    33%
  • n0teConnector
    7 z 24 rund
    29%
  • SnappiConnectorMała próbka
    6 z 12 rund
    50%

Miejsce AWP

  • stavnConnector
    37 z 97 rund
    38%

Stack na bombsite

  • 17 z 97 rund · śr. mapy 25%
    18%

Pierwsza rotacja

  • 0:49
    18 z 97 rund · śr. mapy 25%
    19%

Retake czy save

  • Retake 76%Save 24%
    42 z 55 rund · śr. mapy 71%
    76%

Granaty na rundę

  • 2,91,93,02,7
    95 z 97 rund
    98%

Typowe miejsca

  • B sitexKacperskyB main
    61 z 85 rund
    72%
  • B sitestavnB main
    51 z 89 rund
    57%
  • B siteKrimboB main
    45 z 77 rund
    58%
  • A sitesjuushA main
    44 z 91 rund
    48%
  • adambMid
    33 z 71 rund
    46%
  • n0teMid
    12 z 20 rund
    60%
  • B siteSnappiB mainMała próbka
    9 z 11 rund
    82%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:50Entry 1:03Plant 0:48
    35 z 93 rund · śr. mapy 37%
    38%
  • B sitePierwszy smoke 1:48Entry 0:53Plant 0:40
    40 z 93 rund · śr. mapy 36%
    43%

Długość defaultu

  • 1:28
    69 z 93 rund · śr. mapy 84%
    74%

Lurk

  • 12 z 93 rund · śr. mapy 13%
    13%

Fejki

  • 3 z 93 rund · śr. mapy 3,5%
    3,2%

Runda pistoletowa

  • A siteMała próbka
    5 z 9 rund · śr. mapy 43%
    56%

Po plancie

  • A site
    26 z 64 rund
    41%
  • B site
    25 z 64 rund
    39%
  • B siteB main
    18 z 64 rund
    28%
  • Connector
    16 z 64 rund
    25%

Granaty na rundę

  • 3,23,11,93,0
    87 z 93 rund
    94%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • B siteB main
    125 z 190 rund
    66%
  • Mid
    27 z 190 rund
    14%
  • A siteA main
    22 z 190 rund
    12%
  • B site
    7 z 190 rund
    3,7%

Pojedynki otwierające

  • B siteB main42% wygranych
    79 z 190 rund
    42%
  • A siteA main36% wygranych
    33 z 190 rund
    17%
  • Mid59% wygranych
    27 z 190 rund
    14%
  • Connector58% wygranych
    24 z 190 rund
    13%

Winrate według bombsite'u

  • A site51% wygranych
    73 z 190 rund
    38%
  • B site60% wygranych
    73 z 190 rund
    38%

Taktyki Ninjas in Pyjamas na Inferno

22 taktyki, które Ninjas in Pyjamas zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo