paiN

Lineupy paiN na Inferno

187 lineupów rzuconych przez paiN na Inferno w 23 meczach.

Otwórz na radarze

Rankingi

Grane mapy

+1 mapa więcej
Overpass

Lineupy paiN na Inferno

ostatnie 3 miesiące · Inferno — 135 lineupów

Flash na Car z Coffins

Flash CTCT
rzucony 21 razy w ostatnich 3 miesiącach · 53 razy łącznie · 8 z 9 meczów paiN na Inferno

HE na Deep Banana z Banana

HE CTCT
rzucony 15 razy w ostatnich 3 miesiącach · 39 razy łącznie · 6 z 9 meczów paiN na Inferno

Molotov na Car z T Stairs

Molotov TT
rzucony 21 razy w ostatnich 3 miesiącach · 40 razy łącznie · 5 z 9 meczów paiN na Inferno

paiN na Inferno: setupy CT i wejścia T

paiN na Inferno po CT: 1 A · 1 A main · 1 Connector · 2 B main w 4,4% z 113 rund. Po stronie T wchodzą na A w 40% rund (średnia mapy 37%). Z 193 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1A siteA main1Connector2B siteB main
    5 z 113 rund
    4,4%
  • 2A site1Connector2B siteB main
    5 z 113 rund
    4,4%
  • 2A siteA main1Connector2B siteB main
    5 z 113 rund
    4,4%
  • 1A site1A siteA main2Connector1B siteB main
    3 z 113 rund
    2,7%

Typowe miejsca

  • B sitebiguzeraB main
    54 z 105 rund
    51%
  • A sitesaffeeA main
    43 z 108 rund
    40%
  • A siteRkzinho
    39 z 69 rund
    57%
  • B sitesnowB main
    31 z 107 rund
    29%
  • A sitepiriajr
    22 z 63 rund
    35%
  • B siteTatu
    19 z 44 rund
    43%
  • A sitevsm
    13 z 42 rund
    31%

Miejsce AWP

  • saffeeConnector
    44 z 113 rund
    39%

Stack na bombsite

  • 32 z 113 rund · śr. mapy 25%
    28%

Pierwsza rotacja

  • 0:39
    31 z 113 rund · śr. mapy 25%
    27%

Retake czy save

  • Retake 60%Save 40%
    43 z 72 rund · śr. mapy 71%
    60%

Granaty na rundę

  • 3,42,52,42,7
    110 z 113 rund
    97%

Typowe miejsca

  • B sitesnowB main
    46 z 77 rund
    60%
  • B sitebiguzeraB main
    33 z 73 rund
    45%
  • B sitesaffeeB main
    31 z 77 rund
    40%
  • piriajrMid
    28 z 48 rund
    58%
  • RkzinhoMid
    20 z 41 rund
    49%
  • B siteTatuB main
    16 z 23 rund
    70%
  • vsmMid
    15 z 37 rund
    41%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:46Entry 0:44Plant 0:29
    32 z 80 rund · śr. mapy 37%
    40%
  • B sitePierwszy smoke 1:49Entry 0:41Plant 0:36
    21 z 80 rund · śr. mapy 36%
    26%

Długość defaultu

  • 1:36
    75 z 80 rund · śr. mapy 84%
    94%

Lurk

  • 9 z 80 rund · śr. mapy 14%
    11%

Fejki

  • 3 z 80 rund · śr. mapy 3,7%
    3,8%

Runda pistoletowa

  • A siteMała próbka
    3 z 9 rund · śr. mapy 42%
    33%

Po plancie

  • A site
    21 z 37 rund
    57%
  • B site
    14 z 37 rund
    38%
  • B siteB main
    7 z 37 rund
    19%
  • Connector
    7 z 37 rund
    19%

Granaty na rundę

  • 3,33,91,12,6
    77 z 80 rund
    96%
ObieObie strony

Pierwszy kontakt

  • B siteB main
    133 z 193 rund
    69%
  • A siteA main
    22 z 193 rund
    11%
  • Mid
    19 z 193 rund
    9,8%
  • B site
    8 z 193 rund
    4,2%

Pojedynki otwierające

  • B siteB main46% wygranych
    71 z 193 rund
    37%
  • A siteA main49% wygranych
    49 z 193 rund
    25%
  • Mid38% wygranych
    24 z 193 rund
    12%
  • Connector57% wygranych
    23 z 193 rund
    12%

Winrate według bombsite'u

  • A site35% wygranych
    74 z 193 rund
    38%
  • B site32% wygranych
    74 z 193 rund
    38%

Taktyki paiN na Inferno

24 taktyki, które paiN zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.

Wejścia i setupy

Pary i inne combo