Turma do Pagode

Lineupy Turma do Pagode na Dust 2

57 lineupów rzuconych przez Turma do Pagode na Dust 2 w 2 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy Turma do Pagode na Dust 2

ostatnie 3 miesiące · Dust 2 — 57 lineupów

Turma do Pagode na Dust 2: setupy CT i wejścia T

Turma do Pagode na Dust 2 po CT: 2 A main · 1 Connector · 1 B · 1 CT spawn w 8,3% z 24 rund. Po stronie T wchodzą na A w 48% rund (średnia mapy 39%). Z 47 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 2A siteA main1Connector1B site1CT spawn
    2 z 24 rund
    8,3%
  • 2A siteA main1Connector2B site
    2 z 24 rund
    8,3%
  • 1A site1A siteA main1Connector2B site
    2 z 24 rund
    8,3%
  • 2A site1A siteA main2B site
    2 z 24 rund
    8,3%

Typowe miejsca

  • A siteTuurtleA main
    16 z 22 rund
    73%
  • B siteksloks
    12 z 21 rund
    57%
  • A sitedanocoA main
    9 z 20 rund
    45%
  • B sitematiosMała próbka
    9 z 12 rund
    75%
  • A siteWOOD7A main
    7 z 23 rund
    30%
  • B sitenaitteMała próbka
    5 z 11 rund
    45%

Miejsce AWP

  • A siteWOOD7A main
    12 z 24 rund
    50%

Stack na bombsite

  • 10 z 24 rund · śr. mapy 44%
    42%

Pierwsza rotacja

  • 0:43
    3 z 24 rund · śr. mapy 41%
    13%

Retake czy save

  • Retake 42%Save 58%Mała próbka
    5 z 12 rund · śr. mapy 72%
    42%

Granaty na rundę

  • 2,72,72,52,6
    23 z 24 rund
    96%

Typowe miejsca

  • A siteTuurtleA main
    10 z 21 rund
    48%
  • A siteWOOD7A main
    9 z 22 rund
    41%
  • A sitedanocoA mainMała próbka
    6 z 18 rund
    33%
  • A siteksloksA mainMała próbka
    6 z 19 rund
    32%
  • A sitematiosA mainMała próbka
    4 z 9 rund
    44%
  • naitteMidMała próbka
    3 z 10 rund
    30%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:41Entry 1:05Plant 0:59
    11 z 23 rund · śr. mapy 39%
    48%
  • B sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:45Plant 0:59
    6 z 23 rund · śr. mapy 30%
    26%

Długość defaultu

  • 1:33
    17 z 23 rund · śr. mapy 85%
    74%

Lurk

  • 6 z 23 rund · śr. mapy 22%
    26%

Fejki

  • 1 z 23 rund · śr. mapy 7,7%
    4,4%

Po plancie

  • A siteMała próbka
    8 z 13 rund
    62%
  • A siteA mainMała próbka
    6 z 13 rund
    46%
  • B siteMała próbka
    4 z 13 rund
    31%
  • CT spawnMała próbka
    3 z 13 rund
    23%

Granaty na rundę

  • 2,94,30,82,1
    21 z 23 rund
    91%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • A siteA main
    17 z 47 rund
    36%
  • Mid
    12 z 47 rund
    26%
  • Connector
    7 z 47 rund
    15%
  • B site
    5 z 47 rund
    11%

Pojedynki otwierające

  • A siteA main33% wygranych
    12 z 47 rund
    26%
  • Mid43% wygranych
    7 z 47 rund
    15%
  • B siteB main71% wygranych
    7 z 47 rund
    15%
  • Connector57% wygranych
    7 z 47 rund
    15%

Winrate według bombsite'u

  • A site42% wygranych
    19 z 47 rund
    40%
  • B site31% wygranych
    13 z 47 rund
    28%

Combo Turma do Pagode na Dust 2

2 combo, które Turma do Pagode zagrali w co najmniej 3 swoich rundach, z tym, kto co rzuca.