Turma do Pagode

Lineupy Turma do Pagode na Mirage

37 lineupów rzuconych przez Turma do Pagode na Mirage w 1 meczu.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy Turma do Pagode na Mirage

ostatnie 3 miesiące · Mirage — 37 lineupów

Turma do Pagode na Mirage: setupy CT i wejścia T

Turma do Pagode na Mirage po CT: 1 A · 1 Mid · 1 Connector · 1 B main · 1 B w 17% z 12 rund. Po stronie T wchodzą na A w 55% rund (średnia mapy 44%). Z 23 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1Mid1Connector1B siteB main1B siteMała próbka
    2 z 12 rund
    17%

Typowe miejsca

  • B siteTuurtleMała próbka
    9 z 12 rund
    75%
  • A sitenaitteMała próbka
    8 z 11 rund
    73%
  • A sitedanocoMała próbka
    6 z 12 rund
    50%
  • B siteWOOD7Mała próbka
    5 z 12 rund
    42%
  • matiosConnectorMała próbka
    4 z 12 rund
    33%

Miejsce AWP

  • B siteWOOD7Mała próbka
    2 z 12 rund
    17%

Stack na bombsite

  • Mała próbka
    4 z 12 rund · śr. mapy 25%
    33%

Pierwsza rotacja

  • 0:39Mała próbka
    5 z 12 rund · śr. mapy 50%
    42%

Retake czy save

  • Retake 88%Save 13%Mała próbka
    7 z 8 rund · śr. mapy 73%
    88%

Granaty na rundę

  • 2,83,11,92,8Mała próbka
    11 z 12 rund
    92%

Typowe miejsca

  • B sitenaitteB mainMała próbka
    6 z 11 rund
    55%
  • danocoMidMała próbka
    5 z 10 rund
    50%
  • A siteTuurtleA mainMała próbka
    5 z 11 rund
    45%
  • B siteWOOD7B mainMała próbka
    4 z 10 rund
    40%
  • B sitematiosB mainMała próbka
    4 z 10 rund
    40%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:55Entry 1:12Plant 1:09Mała próbka
    6 z 11 rund · śr. mapy 44%
    55%
  • B sitePierwszy smoke 1:55Entry 1:08Plant 0:20Mała próbka
    3 z 11 rund · śr. mapy 30%
    27%

Długość defaultu

  • 0:48Mała próbka
    7 z 11 rund · śr. mapy 74%
    64%

Lurk

  • Mała próbka
    2 z 11 rund · śr. mapy 17%
    18%

Fejki

  • Mała próbka
    1 z 11 rund · śr. mapy 7,6%
    9,1%

Granaty na rundę

  • 3,62,70,81,8Mała próbka
    10 z 11 rund
    91%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • B siteB main
    5 z 23 rund
    22%
  • Connector
    5 z 23 rund
    22%
  • A site
    4 z 23 rund
    17%
  • A siteA main
    4 z 23 rund
    17%

Pojedynki otwierające

  • A site67% wygranych
    6 z 23 rund
    26%
  • Connector17% wygranych
    6 z 23 rund
    26%
  • B siteB main33% wygranych
    3 z 23 rund
    13%
  • Mid67% wygranych
    3 z 23 rund
    13%

Winrate według bombsite'u

  • A site42% wygranych
    12 z 23 rund
    52%
  • B site33% wygranych
    6 z 23 rund
    26%