WBT

Lineupy WBT na Cache

61 lineupów rzuconych przez WBT na Cache w 2 meczach.

Otwórz na radarze

Grane mapy

Lineupy WBT na Cache

ostatnie 3 miesiące · Cache — 61 lineupów

WBT na Cache: setupy CT i wejścia T

WBT na Cache po CT: 1 A · 1 Mid · 3 Connector w 11% z 27 rund. Po stronie T wchodzą na A w 36% rund (średnia mapy 40%). Z 49 rund z ostatnich 3 miesięcy.

RzadkoCzęstoHeatmapa obejmuje każdy zakup

Setupy według stref

  • 1A site1Mid3Connector
    3 z 27 rund
    11%
  • 2A site1Mid1Connector1B site
    3 z 27 rund
    11%
  • 2A site1B siteB main2B site
    2 z 27 rund
    7,4%
  • 3A site1Connector1B site
    2 z 27 rund
    7,4%

Typowe miejsca

  • A sites4ltovsk1yy
    15 z 25 rund
    60%
  • PsychoConnector
    15 z 26 rund
    58%
  • A sitetyr1k
    15 z 27 rund
    56%
  • B siteSmash
    13 z 26 rund
    50%
  • DemQQMid
    8 z 25 rund
    32%

Miejsce AWP

  • A sites4ltovsk1yy
    14 z 27 rund
    52%

Stack na bombsite

  • 7 z 27 rund · śr. mapy 22%
    26%

Pierwsza rotacja

  • 1:05
    16 z 27 rund · śr. mapy 52%
    59%

Retake czy save

  • Retake 71%Save 29%Mała próbka
    10 z 14 rund · śr. mapy 72%
    71%

Granaty na rundę

  • 3,52,33,12,6
    27 z 27 rund
    100%

Typowe miejsca

  • B siteSmashB mainMała próbka
    15 z 19 rund
    79%
  • A sitetyr1kA main
    15 z 21 rund
    71%
  • s4ltovsk1yyMid
    10 z 22 rund
    45%
  • A sitePsychoA main
    9 z 20 rund
    45%
  • B siteDemQQB main
    8 z 20 rund
    40%

Wejścia na bombsite

  • A sitePierwszy smoke 1:53Entry 0:58Plant 1:01
    8 z 22 rund · śr. mapy 40%
    36%
  • B sitePierwszy smoke 1:52Entry 0:37Plant 0:31
    5 z 22 rund · śr. mapy 30%
    23%

Długość defaultu

  • 1:49
    18 z 22 rund · śr. mapy 75%
    82%

Lurk

  • 3 z 22 rund · śr. mapy 15%
    14%

Fejki

  • 2 z 22 rund · śr. mapy 7,4%
    9,1%

Po plancie

  • B siteMała próbka
    5 z 10 rund
    50%
  • A siteMała próbka
    5 z 10 rund
    50%
  • A siteA mainMała próbka
    5 z 10 rund
    50%

Granaty na rundę

  • 3,33,60,92,5
    21 z 22 rund
    95%
Obie stronyObie strony

Pierwszy kontakt

  • Connector
    16 z 49 rund
    33%
  • Mid
    13 z 49 rund
    27%
  • B siteB main
    10 z 49 rund
    20%
  • A siteA main
    5 z 49 rund
    10%

Pojedynki otwierające

  • B siteB main50% wygranych
    14 z 49 rund
    29%
  • Mid33% wygranych
    12 z 49 rund
    24%
  • A site50% wygranych
    8 z 49 rund
    16%
  • Connector14% wygranych
    7 z 49 rund
    14%

Winrate według bombsite'u

  • A site50% wygranych
    18 z 49 rund
    37%
  • B site27% wygranych
    15 z 49 rund
    31%